50 cc motor admin Hakkında

scooter-incelemeleri
Scooter Tavsiyeleri Hakkında

Sitemiz: https://www.50ccmotor.com

Neden Scooter incelemeleri gibi bir Proje Başlattık

49cc scooterlara ilgi neden bu kadar arttı ? -Mtv (motorlu taşıtlar vergisi) muafiyeti, vizesiz, zorunlu trafik sigortasına gerek olmaması gibi sebepler, uygun yakıt tüketimi ve elektrikli model avantajlarını da birlikte getirince, ülkemizde scooter meraklıları son 2 yılda ciddi oranda artış gösterdi. İlgili dernek başkanının resmi veriler ile yaptığı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Evet güzel motor inceleme siteleri var

Benim de bu scooter sevdası sayesinde tanıştığım iyi kaynaklar var, bunları sizlerle paylaşmakta bir sakınca görmüyorum.

Türkiye’deki en iyi scooter motosiklet inceleme siteleri, blogları, forumları, vlogları


Öncelikle sitemizde yayınlanan hiç bir scooter modelleri ya da markaları diyelim, hiç bir ticari bağımız olmadığını belirtelim arkadaşlar.

50cc motorBen gerçekten bir motor satın almak istedim, alasım geldi, yani nasıl anlatayım ihtiyaç oldu. Çok scooter çekti canım 🙂 Ama biliyorum ki motosiklet ehliyetim (A-2) (M) yok (hiç de almak da istemedim, oradan biliyorum).

Scooterların b sınıfı ehliyet ile kullanılabildiği ile ilgili bir markanın kendi tanıtım videosundan öğrendim. Bu 50cc motorlar49cc scooterlar ile ilgili internette bir kaç yazı ve video araştırması yapayım derken, bir çok insanın aklına benimki ile aynı soru işaretleri olduğunu fark ettim.

Bunlar;

gibi sorulardı.


Sonuç olarak bayanlar baylar, ben bir motosiklet uzmanı, üreticisi veya satıcısı değilim. Öğrendiklerimi, incelemelerimi ve araştırmalarımı fırsat buldukça bu 50 lik motorlara merak saran, yeni başlayan insanlarla paylaşmak istedim. Her türlü öneri, yorum, tavsiye ve eleştiriye de açığım. Hatta bu iş ile ilgili detaylı bilgilerini paylaşmak isteyen olursa bu durumdan memnuniyet duyarım.

İşe yarar bir scooter blogu oluşturduğumu düşünüyorum, mümkün oldukça güncel yasal düzenlemeleri ve scooter modellerini de takip etmeye çalışıyor, sizlerle de paylaşmaya devam ediyorum.

Zaman buldukça bu sevimli araçlara olan ilgim ve bilgim de artıyor. Umarım seçim yaptığım motosikleti de buradan paylaşma imkanı bulurum.

Sitenin tasarım kısmını da mümkün olduğunca sade tutup sonuca odaklı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Beğenirsiniz inşallah, ne diyelim.

Gerçekten işinize yaraması, bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olması dileklerimle.

Umarım kendimi samimi bir şekilde ifade edebilmişimdir arkadaşlar

Teşekkürler vakit ayıran herkese…