50cc Benzinli Motor Fiyatları

Enflasyondu, dolardaki artıştı derken satın alacağımız her üründe bir miktar kazıklanmama tedbiri edinmeye başladığımız bir gerçek. Çok şükür bu tip durumlara idmanlı bir milletiz, bunun da üstesinden kalkarız evvel Allah. Şöyle bir 50cc benzinli motor fiyatları yapayım da 2018 in sonuna doğru bakalım bizleri yeni yılda ve yaza doğru neler bekliyor kıyaslama yapalım istedim. B sınıfı ehliyet ile kullanılan 50lik motor fiyatları listesi.

O zaman size bir soru ? Cevaplarsanız bahtiyar oluruz, cevaplayan berhudar olsun efendim.

Sitem nasıl?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yuki Casper 50cc benzinli motor fiyatı

Yuki’nin B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen 50cc benzinli motor fiyatı bugün itibari ile 5.300 TL bayanlar baylar. Buyurun özellik ve açıklamalar için ilgilenenler bu linki kullanabilir.

Bir test sürüşü alır mısınız ?

Volta Revolt 50cc benzinli motor fiyatları

Bu sıralar sıfır kilometre bir Volta Revolt 50cc scooter satın almayı düşünüyorsanız 5.300 TL yi gözden çıkaracaksınız. Kış geldi fiyatlar düşecek diye bekleyenlere duyurulur. İnceleme videosu

Asya Polo 50cc b sınıfı ile kullanılabilen scooter fiyatı

Bu çok yeni bir scooter, Asya Polo’nun Aydın Nazilli’de parçaları birleştiriliyormuş. Gelelim asya polo b sınıfı ehliyet ile kullanılabilen motor‘un fiyatına. 5.620 TL arkadaşlar. O da size ツ İnceleme videosu da verelim.

Falcon Soft 50 cc benzinli motor fiyatı

Falcon Soft 50cc zorunlu trafik sigortasından muaf motosikletinin günümüz satış fiyatı 5.400 TL.

Falcon Solft 50cc yorum

Son dönemlerde Falcon markası ile ilgili olumlu ve yüksek puanlı yorumlara denk geldiğimi belirtmek isterim. Scooter satın alacak arkadaşlara duyurulur.


Motolux Rossi Rapid 50cc motor fiyatı

Liste gittikçe çılgınlaşıyor. Bu motolux rossi efsaneler arasında. Motolux Rossi Rapid 50cc motor fiyatı şu sıralar 6.300 TL civarında. Tavsiye edilir. İnceleyiniz. Bi videoyu izleyin bakalım neden efsane demişiz…

Yamaha Neo’s 50cc motor fiyatı

Bizim bu neo’s a ne olmuş böyle arkadaşlar ? incelemesini yaptığımız sırada 9.750 Lira gibi bir ücreti vardı, şimdiki satış fiyatı 11.200 TL civarında. O zamanlar 50cc motosiklet için pahalı bulduğumu söylemiştim, şimdi yorum yapmayacağım. Yamaha kalitesine bağlayalım olayı. 

  • Öyle random atıyorum arkadaşlar markaları, ucuzu pahalısı hangisi denk gelirse.

Stmax Dabra 50cc motosiklet fiyatı

Stmax ile bu listemizin sonuna gelelim. Stmax b sınıfı ehliyet ile kullanılan benzinli scooter Dabra 50cc fiyatı 5.750 TL. Fiyatları N11 sitesinden inceledim arkadaşlar. Farklı bayilerde ve ilgili markaların kendi web sitelerinde değişkenlik gösterebilir.

50cc benzinli motor fiyatları ile ilgili küçük bir liste yaptık. İşinize yaraması dileklerimle. Görüşmek üzere millet.

Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 3 Scooter Ortalama: 5]

You May Also Like

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir