Hangi scooter sana göre ?

50lik scooter motorlara olan ilgi arttıkça, ülkemizde satılan marka ve modeller ile ilgili başarılı videolu incelemeler de artmaya başladı. Bu durumu görmek benim açımdan sevindirici. Bilgilenmek, birinci ağızdan deneyimleri ve 50cc motor yorumlarını dinlemek iyi oluyor.

Konuyu benim kadar kafasına takan var mıdır bilmiyorum. Bazen işler çok karmaşık bir hal alabiliyor. Neyse ne diyordum, bir kaç yeni youtube kanalı çarptı gözüme ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

50cc motor

En ucuz 50cc motor hangisi ?

Ekonomik olsun motorum diyenler için en ucuz 50cc motorun incelemesinin yapıldığı güzel bir video bırakıyorum buraya.

Scooter seçerken neye dikkat edeceğiz arkadaşlar ? Sizin için önemli olan ne ? Hızı mı ? Yakıt tasarrufu mu ? Otomobil ehliyeti ile kullanılıyor olma avantajı mı ? Seri olması mı ? Kaliteli bir markaya ait olması mı ? Hangisi ?

Sizler için önemli olan benim de kafama takılacak mı ? Yorum bölümünden görüşünüzü bildirmenizi özellikle rica ediyorum.

Amatör Motorcu Olmak

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi motor dünyasına yabancı biri olarak 50cc motorların otomobil ehliyeti ile kullanılması avantajı ile bu motosikletlere merak sardığımı söylemiştim. Bu bağlamda bir yandan kendi notlarımı meraklıları ile paylaşırken bilgimi de pekiştirmiş oluyorum.

Detaylı incelemeler izliyor ve denk geldikçe de sizlerle de bu scooter incelemelerini, scooter yorumlarıyla birlikte sunuyorum.

Daha bir çok marka ve model incelemesi yapacağımız blogumuzda bugüne kadar hangi 50cc lik motoları inceledik bir listeleyelim.

Hangi scooterı seçeceğine karar verememiş arkadaşlarımız için fena bir liste değil gibi. 50cc motor satın almadan önce bilgilenirken, topladıklarımı da paylaşmaya devam edeceğim.

En Güzel 50cc motor hangisi ?

O zaman bir anket yapalım ve şimdiye dek incelediğimiz scooterlar içinde en beğenileni gözlemlemiş olalım. Haydi bakalım, seçim sizde…

En güzel 50cc motor hangisi ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Hangi Scooterı Seçmeliyim

Eğlenceli sunumlar yapmaya çalışıyorum, vakit ayıran herkese teşekkür. Kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Oyları
[Toplam: 1 Scooter Ortalama: 1]
Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 1 Scooter Ortalama: 1]

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir