Kuba dragon 50 fiyatları

Bu aralar gözüme takılan, sağlam duruşu ile aklımı kurcalayan bir 50 lik motor Kuba Dragon 50. İzlenimlerim ve kullanıcı yorumları gayet olumlu. Kuba dragon 50 fiyatları da o kadar pahalı değil 4000 TL civarında satılıyor. 50cc motor ve scooterlar ile ilgili güzel ve detaylı inceleme videoları ile karşılaşmaktayım. Bu durum sevindirici.

Tabi ki B sınıfı ehliyet ile kullanılan motosikler den… Fazla goygoy yapmıyım, öncelikle bir arkadaşımızın detaylı anlatımı ile kuba dragon 50 teknik özellikleri nasılmış bi bakalım.

Bakın burada arkadaş bu motosikleti tercih etmesindeki en büyük etkenin standart vites sıralamasında olmasından kaynaklandığını belirtmiş. Kimisi için gerçekten önemli oluyor bu detay.

Kuba Dragon 50 Fiyatları

2. el piyasasına şöyle kabaca bir göz atayım dedim, sahibinden de 3000 TL ortalamasından başlayarak aşağı yukarı sıfır km. fiyatına kadar temiz motorlar bulunmakta. Letgo da daha uygunlarına falan denk geldim. Velhasılıkelam kuba dragon fiyatları bu şekilde arkadaşlar.

  • Yorumları

Benim kendi adıma çıkardığım önemli detaylardan bahsedeceğim, motorun bir açılış süresi, kendine gelme durumu yaşanıyormuş. Sıfır almayı düşünenler için tabi. Genellikle olumlu geri bildirimler var kuba dragon ile ilgili belirteyim.

YA KİMSE DE DEMİYOR Kİ UĞRAŞMA BU KADAR KARDEŞİM, AL BEN SANA HEDİYE EDEYİM BİR SCOOTER, NEDİR YANİ, SENDEN ÖNEMLİ Mİ ? 😀

kuba dragon 50cc motor fiyatları

50 cc motorlara merak duyanlar için güzel bir instagram sayfası tavsiye edeyim, belki farklı bir model görürsünüz hoşunuza gider, faydası dokunacağına inandığım bir sayfa buyurun buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdilik burada ara veriyorum, inanılmaz uykusuzum. Bu yazıma kaldığım yerden devam edicem. Kendi yorumumu paylaşmak adına buralardayım zaten, yoksa video da yeterince detaylı bilgiye ulaşacaksınız zaten.

5 üzerinden 4 yıldız veriyorum şimdilik, açıklayacağım detaylı.

Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 1 Scooter Ortalama: 3]

You May Also Like

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir