Kuba Fighter 50 Scooter

 

50cc-kuba-motor

Kuba motor 50 cc Scooter (sukutur) incelemesi yapalım

Yapalım çünkü bu Kuba markasının 50 lik motor modelleri çok revaçta. Geçenlerde bir yakınımın Fighter 50 scooter aldığını ve çok memnun kaldığını söylerek başlayalım.

Yorumu olarak ilk sorduğum şey yokuş çıkma performansı oldu, ve hiç sıkıntısız rampaları tırmandığını söyledi. “Arkadaşım yaklaşık 85 kg. ağırlığında.”

Kuba motorlarla ilgili de, genellikle izlediğim vloglar %90 olumlu oluyor arkadaşlar, bunu da belirteyim. Şu an kafamda gerçekten kendimi satın almaya en yakın bulduğum marka.

Ancak henüz, ciddi ciddi inceleme yapacağım Ramzey, peugeot,
Kymco (ki markaya karşı çok iyi ön izlenimlerim var) , Mondial, Yuki, Yamaha gibi markalar var.
Daha ekleyebilirim aslında scooter incelemerine, çünkü araştırma yapmak ve bunları bloglamak oldukça hoşuma gitmeye başladı.

Scooter merakımla birlikte tanıştığım Vespa Markasının da 50cc lik motor modeli bulunmakta arkadaşlar, ancak benim kafamdaki fiyat bandını aşıyor, merak edenler buyursunlar buradan orjinal sitesinden baksınlar 🙂

Fighter 50cc Teknik Özellikleri

Evet konumuza geri dönelim ve gelelim Kuba Fighter Scooter ın teknik özelliklerine.

Kuba Fighter 50cc motor Teknik Özellikleri

Son sürat hızını merak edenler, yokuş çıkma performansı ile ilgili aklında soru işareti olanlar ! Kuba Fighter 50cc motor top speed izleyip görebilirsiniz.

Kuba motor 50cc fighter
Scooter
Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 20 Scooter Ortalama: 2.8]

You May Also Like

2 Comments

  1. Fighter da yokuş çıkarken motordan hafif ama rahatsız edici bir cızırtı gibi ses geliyor ? Başka denk gelen var mı, benim motorum mu problemli ?

  2. Emrah kıyaslama yapman açısından sana bir deneme sürüşü testi gönderiyorum, ben inceledim detaylı şekilde motor seslerini duyabileceksin. Fighter deneme sürüşü https://bit.ly/2ySHuVb umarım işine yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir