Kuba Trendy 50 Scooter

Kuba Trendy 50 Özellikleri

Bir scooter satın almaya karar vermeden önce mutlaka göz atmanız gereken yeni bir model kuba trendy 50.

Görünüşü gerçekten güzel ve kırmızı mavi beyaz olarak 3 farklı seçeneği bulunmakta. Merkezi Amerika’da bulunan Arctic Cat firması tarafından tasarlanan bu 50 cc motor un ülkemizde bir çok bayi ve servis seçeneği mevcut. Peki Kuba motor ne malı ?

 Parçaları Çin üretimi olan Kuba motorlar, ülkemizde yerli montaj ve servis seçenekleri ile satın alıyoruz. Yani durum biraz, Amerika’da tasarlanan parçalar Çinde üretilip Türkiye’de birleştiriliyor gibi oluyor.

Kendim için bir scooter almak için çıktığım bu yolda, bu blogda deneyimlerimi ve öğrendiğim, öğreneceğim bilgileri paylaşmak için bu 50ccmotor.com blogunu açtığımı söylemiştim. Trendy 50 şu anda benim satın almaya en yakın olduğum, görüntüsü itibarı ile beni en çok cezbeden motor arkadaşlar. Ancak henüz karar vermiş değilim. Benim gibi kararsız arkadaşlar için, diğer scooter modellerini incelemeye devam..

Kuba 50 cc motor
Kuba Trendy 50 mavi
Kuba scooter
Kuba Trendy 50 beyaz
Trendy 50
Kuba Trendy 50 kırmızı

Kuba trendy 50 Yorum

Bu scooter gerçekten şık ve güzel bir tasarıma sahip, yakıt tüketimi ile ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarla da karşılaştım yaptığım araştırmalarda. 5 litrelik benzin kapasiteli, otomatik vites ve hava soğutmalı.

Kuba trendy nin en çok öne çıkan özelliği görüntüsü diyebiliriz arkadaşlar. Şu an ki ortalama satış fiyatı 4200 TL, MTV, Sigorta gibi masraflardan muaf olduğunuzu B sınıfı ehliyetle de kullanabileceğinizi de belirtelim.

Rampa performansından motoru inceleyen her kullanıcının memnun kaldığını söyleyebiliriz. Yokuşları çıkıyor mu sorusu gerçekten merak edilen bir konu oluyor 50 cc motosikletlerde, scooter alırken dikkat edilmesi gerekenler izleyin arkadaşlar bir motor ustası güzel şekilde açıklamış.

Kuba Trendy 50 Özellikleri

Maksimum Hız

Kuba Trendy 50 en fazla kaç km hızla gider ?

Motosiklete sahip kullanıcı deneyimleri arasında düz yolda kuba trendy 50 nin ortalama maksimum hızı 70 km

 Yokuş aşağı 80 km gördüğünü söyleyen kullanıcılar da var arkadaşlar, yine de alacağınız scooter için kendi test sürüşünüzü kendinizin yapıp her deneyime bizzat şahit olmanızı tavsiye ediyorum.

Parça kalitesi olarak fiyatının hakkını verdiğini gözlemliyorum, satın alıp da ürünün kalitesinden memnun olmayan, kalitesiz olduğunu söyleyen bir kullanıcı deneyimine rastlamadım.

 Scooter motor modellerini incelerken karşılaştığım artıları ve eksileri benim gibi karar aşamasında olanlar için kendimce değerlendirdiğimi tekrar belirtmek isterim. Herhangi bir marka ile bağlantımız veya iş ortaklığımız bulunmadığı gibi, hiç bir markayı kötülemek ya da göklere çıkartmak gibi bir misyonumuzun bulunmadığının da altını çizelim ve konumuza dönelim.

Tasarımın en farklı noktası da arka taşıma çantası herhalde, Trafikte çok dikkat çektiği bir gerçek.

Kuba Trendy 50 arka taşıma çantası
Trendy 50 arka taşıma çantası

Tüm teknik detaylara ve yol sürüşü incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kuba Trendy 50cc scooter fiyatları

Kuba markası trendy 50 modelini 4.200 TL fiyatıyla yayınlıyor. Ancak ben farklı bayilerden daha ucuz sonuçlara rastladım. Detaylı şekilde incelemek, servis ve garanti gibi konularda sıkıntı yaşamamak gerekir diye düşünmekteyim. İkinci el piyasasında ise çok abartı biri fiyat farkı gözlemleyemedim, benim fikrim trendy 50 için bir miktar daha fazlasını verip sıfır km. bir scooter almak olacaktır.

Genel anlamda benim sıkıntım, motosiklet anlamında tecrübesizliğim ve doğal olarak aşağı yukarı 
aynı fiyat bandındaki scooterlar arasında bir tercih yapma zorluğu yaşamam. 
Bu sorunu çözmek için yaptığım araştırmalarımı, deneyimlerimi paylaşmaya çalışıyorum.

 

Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 30 Scooter Ortalama: 2.6]

You May Also Like

3 Comments

  1. Merhaba iki ay önce kuba trendy 50 cc aldım
    Yakıt olarak çok memnunum ancak 15 km yol yapmaya kalktığımda durduğum taktirde motor stop ediyor ve en az 10 dakika sonra çalışıyor bunun sebebi ne olabilir.

  2. Büyük ihtimal ile ısınma alakalı bir durumdur. Hava soğutmalı motorlarda ‘şişme’ diye bir problem oluyor. Yüksek devir ile kullanırsan, özellikle de yaz aylarında. Motorcu bir kardeşimiz bu konuyu anlatmış, https://www.youtube.com/watch?v=ga3042DTyGI Sıcaklık ile ilgili bir problem olduğuna kanaat getirirsen tecrübeni paylaşırsın umarım. Kuba Trendy satın almayı düşünen arkadaşlar da bilgilensin isteriz.

  3. Küba trendy motorun,1000 km de , yakıtı güllerim petrolden çıkarken farkettim km göstergesi çalışmıyor, sebebi ne olabilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir