Pembe Scooter Motor Fiyatları

Bayanların tercih ettiği pembe scooter motorlar ile ilgili de bir kısa bölüm yapalım istedik arkadaşlar, tabi yine b ehliyetle kullanılan motor lardan olacak. Bir de 50cc motor sigorta meselesiyle alakalı yeni bir görüş ile karşılaştım onu da bu yazımızda irdeleyip tartışmaya açmak istiyorum.


Ayrıca bir dipnot scooter kullanan erkekler ile ilgili ekşi sözlükte bir başlıkla karşılaştım ki bu durum biraz hemcinslerimi mutsuz edebilir ancak ben bilgilendirmemi yapmış olurum yine de. Açıkçası ben çok hoşlanmadım bu durumdan. “Yazının sonunda bahsedeceğim.”


Evet önce konumuza geçelim. B sınıfı ehliyetle kullanılan Pembe renkli scooter modellerini tanıtalım. Bakalım hangi motosiklet markasında pembe modeller ile karşılaşabiliriz. Bir inceleyelim.

Pembe Scooter Motor

İlk karşıma çıkan pembe scooter Stmax flora 2500 W elektrikli motor oldu.

pembe scooter motor

Stmax flora 2500 w elektrikli scooter fiyatı için sahibinden’i kurcaladım bu aralar 3000-5000 TL arasında satılıyor. Resmi sitesinde sıfır km. olanına rastlamadım yüksek ihtimalle artık üretilmiyor. 2. el stmax flora 2500 pembe scooter sevenlere için güzel bir moped tercihi olacaktır.

Kısaca teknik özelliklerine göz atabilirsiniz.

stmax flora teknik özellikleri


Sahibinden satış sitelerinde markasız, sanayide pembeye boyanmış ürünler ile karşılaştım arkadaşlar, tavsiye etmiyoruz tabi ki. Bizden söylemesi, karar size ait.

Stmax ile devam edelim, 2018 yılı itibariyle satışta olan pembe scooter motor Viva 250 yi buldum.

pembe scooter modelleri

Stmax viva 250 kullanıcı yorumlarını arıyordum ki bu enterasan şikayetlerle de karşılaştım. Satın almayı düşünenler, her zaman söylüyoruz tek bir kaynaktan değil farklı araştırmalardan da faydalansınlar.

Stmax viva 250 Teknik Özellikleri

b sınıfı ehliyetle kullanılan motor

Viva 250 elektrikli scooter ın 2018 yılının son aylarına yaklaştığımız şu dönemde fiyatı 6090 TL.

Bu arada Stmax in 50cc benzinli mopedleri için çok olum yorumlarla karşılaştım bayanlar baylar, pembe rengi yoktu, bu başlıkta tanıtmak saçma olur. Modelleri tek tek inceleyeceğiz, takipte kalın.

  • Honda nın pembe scooterı varmış Tact diye, şöyle sevimli bir model. Ancak pek detaylı bilgiye ulaşamadım. Sanırım ülkemizde satışı yok.

pembe renkli scooterlar

B ehliyeti motor kullanabilir mi ?

B sınıfı ehliyetle kullanılan motor araştırmalarımızda önemli avantajlardan bahsettik. Tasarruf sağladığı konuları ve 50cc motorların pratikliğinden söz ettik. En önemli artılarından olarak, motosiklet ehliyeti gerektirmediğini, vergi ve trafik sigortasından muaf olduğunu belirttik. Bu konularda sıkıntı yok diye düşünüyordum ancak forumlarda dolaşırken şöyle bir söylemle karşılaştım; 50 lik motor kullananlar sigorta yaptırmayacağım diye sevinenler olası bir kaza durumunda anahtarlarını karşı tarafa hediye edeceklerinin farkında değiller !

50cc motor sigorta muhabbeti kafamı kurcaladı

Açıkçası bu durum biraz kafamı kurcaladı youtube da bu söylemi doğrulayan bir kaç scooter inceleme videosuna denk geldim. Neyse sonuç olarak ben b sınıfı ehliyetle kullanılan motorlar taraftarıyım hala ancak hiç bu açıdan bakmamıştım. Daha önce karşılaşmamış olanınız varsa bu perspektifi de dikkate alsınlar.


B sınıfı ehliyetle kullanılan motorlarda sigorta yapılmaması avantaj mıdır ? Dezavantaj mıdır ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Neyse konumuza dönelim. Amazon üzerinden satılan hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan çin üretimi olan Tao Tao markasının da sevimli bir pembe scooter motor modeli bulunmakta. Detaylı bilgilere ulaşamadım ancak bağlantıdan merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Gelelim ekşi sözlük meselesine:

entry şu şekilde ⇒ scooter kullanan erkek iticiliği

Ne alakası var diyenler de var, katılanlar da. Bu durumun cevabını sizlere bırakırken pembe sever bayanlar için örnek motosiklet fotoğrafları bırakarak yazımızı tamamlayalım.

pembe scooterlar

bayan motosikletleri

Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 1 Scooter Ortalama: 3]

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir