Peugeot Django 50 cc motor incelemesi

Herkese tekrar merhabalar. Geçtiğimiz günlerde peugeot kisbee incelemesi yaparken dikkatimi çeken django modelini masaya yatıralım. Peugeot markasının çok hoşuma giden yeni peugeot django 50 cc motor scooter incelemesi ile sizlere şunlar hakkında bilgiler aktaracağım.

Peugeot Django 50

Peugeot Django 50cc motorun,  scooter  severlerin bir hayli ilgisini çeken modern motor tasarım çizgilerini bünyesinde barındıran çok şık bir alternatif olduğu kesin. Daha öncede tanıtımını yaptığımız 45’inde scooter youtube kanalında güzel bir ilk izlenim videosunu paylaşarak  Django 50 cc motor  incelemesine başlayalım istedik.

50 lik motorlara ilginiz varsa pegueot django 50 mutlaka dikkate almanız gereken bir motosiklet. Peugeot django 50 kaç para merak edenler varsa hemen fiyatını aktaralım.

Peugeot django 50cc fiyat

Django’nun en ucuz moped motor olmadığını söyleyerek başlayalım. 2018 yılı satış fiyatı 13.000 TL civarında. Çok fazla ikinci el django 50 bulma şansınız yok arkadaşlar çünkü çok yeni bir moped.

Yani bir peugeot django 50cc lik motosiklete sahip olayım diyen  arkadaşların neredeyse küçük çaplı bir araba parasını gözden çıkarması gerekecek. Bu motoru pahalı yapan nitelikler en başta tabi ki peugeot kalitesi ve yeni üretilmiş olması.

Peugeot django yorum

Dikkat !

Bir scooter motor satın almadan önce dikkat etmemiz gereken, bir çok üründe olduğu gibi kullanıcı yorumları. Peugeot django 50 yorumları ile django’nun daha büyük abi scooterı diyebileceğimiz 150’lik modeli ile karıştırılmaması konusunda sizleri ayrıca uyarıyorum.

Yeni bir moped olmasından dolayı az sayıda ulaşabiliğim django 50 yorum yelpazesinde genellikle olumlu bir izlenim elde ettiğimi söylemeliyim.

Django motor 50 cc

Django 50 lik modelin tüm teknik özelliklerine ve detaylarına resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

peugeot django 50 yorum teknik özellikler


Gelelim biz alır mıyız almaz mıyız ? Kendi yorum ve düşüncemize. Kuba Trendy 50 den sonra bana en çok kendini satın almaya yakın hissetiren tasarım oldu.

Bunun haricinde, muadillerinin ötesinde bir performans vaat edip etmediği kafamda bir soru işareti. Bu kıyaslamayı test etmediğim için herhangi bir ürüne haksızlık etmek istemiyorum.

  • Ancak bir motosiklet mağazasına 50 lik moped denemek için gidecek olsaydım ilk test edeceğim model django 50 olurdu sanırım. Satın almayı düşünenler için de bunun mutlaka yapılmasını tavsiye ederim.

Scooter motorlara, b sınıfı ehliyetle kullanılan mopedlere yeni merak saranlar için çok güçlü bir alternatif olarak yeni peugeot django 50 şık tasarımıyla vitrinlerdeki yerini alıyor.

Django 50 nin fiyatı ile ilgili yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz. Bence 50lik moped için pahalı.

Editörün Puanı
Kullanıcı Oyları
[Toplam: 1 Scooter Ortalama: 5]

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir